Prehlásenie o webovej prístupnosti

Slovenská lekárska knižnica má záujem zabezpečiť prístupnosť tejto webovej stránky v súlade so zákonom č. 95/2019 Z. z. o informačných technológiách vo verejnej správe a o zmene a doplnení niektorých zákonovv rozsahu podmienok podľa >Smernica Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/2102zo dňa .

Toto vyhlásenie o prístupnosti sa vzťahuje na webovú stránku arl4.library.sk/arl-sllk/.

Stav súladu

Táto webová stránka sa snaží byť v súlade so zákonom č. 95/2019 Z. z. o informačných technológiách vo verejnej správe a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Vypracovanie tohto vyhlásenia o prístupnosti

Toto vyhlásenie bolo vypracované .

Vyhodnotenie webovej stránky s požiadavkami zákona č. 95/2019 Z. z. o informačných technológiách vo verejnej správe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v rozsahu podmienok podľa smernice (EÚ) 2016/2012, bolo vykonané samohodnotením.

Vyhlásenie bolo naposledy skontrolované .

Spätná väzba a kontaktné informácie

Stále pracujeme na tom, aby tieto stránky boli bez problémov prístupné všetkým používateľom. Pokiaľ narazíte na akýkoľvek problém, dajte nám prosím vedieť. Pre oznámenie námetov, postrehov či informácií o problémoch so zobrazovaním týchto stránok prosím využite email webmaster@cosmotron.sk. Správcom webovej stránky je Cosmotron Slovakia, s.r.o.

Vynucovacie konanie

V prípade, že Vám nebola poskytnutá odpoveď alebo poskytnutá odpoveď je neadekvátna či neuspokojivá v súvislosti s Vašou žiadosťou či oznámením ohľadom prístupnosti webových stránok alebo webových aplikácií, kontaktujte príslušný orgán pre presadzovanie práva:

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky
Štefánikova 15,
811 05 Bratislava
Slovenská republika

Emailová adresa: standard@vicepremier.gov.sk


  Tieto stránky využívajú súbory cookies, ktoré uľahčujú ich prezeranie. Ďalšie informácie o tom ako používame cookies.