Number of the records: 1
Soga : aukčná spoločnosť, Bratislava
Main entry-action Soga : aukcia súčasného umenia (94. : 20. 10. 2010 - 25. 10. 2010 : Bratislava) (Author) Title statement Soga : aukčná spoločnosť, Bratislava : 94. aukcia súčasného umenia, 26. október 2010 / koncepcia a výber diel do katalógu Nina Gažovičová Another responsib. Gažovičová, Nina (Conceptor) Issue data Bratislava : Soga, aukčná spoločnosť, 2010 Phys.des. 112 strán : farebné ilustrácie ISBN 9788089011773 (brož.) Note Obsahuje bibliografické odkazy a register In SOGA. Aukčná spoločnosť Subject Headings Aukčná spoločnosť Soga (Bratislava, Slovensko) 20. - 21. stor. maliarstvo - 21. stor. digitálna tlač - 21. stor. grafika - 20. stor. kresba - 20. stor. akvarely - 20. stor. koláže - 21. stor. Slovensko Form, Genre aukčné katalógy Country Slovakia Language Slovak English Copy count 1, currently available 1 Database Catalogues of exhibition book
Call number Sign. PK Track No. Location Sublocation Info G.XVI-406 39328 Knižnica SNG Sklad
Number of the records: 1