Number of the records: 1

Soga : aukčná spoločnosť, Bratislava

  1. Main entry-action Soga : aukcia súčasného umenia (94. : 20. 10. 2010 - 25. 10. 2010 : Bratislava) (Author)
    Title statementSoga : aukčná spoločnosť, Bratislava : 94. aukcia súčasného umenia, 26. október 2010 / koncepcia a výber diel do katalógu Nina Gažovičová
    Another responsib. Gažovičová, Nina (Conceptor)
    Issue dataBratislava : Soga, aukčná spoločnosť, 2010
    Phys.des.112 strán : farebné ilustrácie
    ISBN9788089011773 (brož.)
    NoteObsahuje bibliografické odkazy a register
    In SOGA. Aukčná spoločnosť
    Subject Headings Aukčná spoločnosť Soga (Bratislava, Slovensko)
    20. - 21. stor.
    maliarstvo - 21. stor.
    digitálna tlač - 21. stor.
    grafika - 20. stor.
    kresba - 20. stor.
    akvarely - 20. stor.
    koláže - 21. stor.
    Slovensko
    Form, Genre aukčné katalógy
    CountrySlovakia
    LanguageSlovak
    English
    Copy count1, currently available 1
    DatabaseCatalogues of exhibition
    book

    book

    Call numberSign. PKTrack No.LocationSublocationInfo
    G.XVI-40639328Knižnica SNGSklad

Number of the records: 1

  This site uses cookies to make them easier to browse. Learn more about how we use cookies.