Number of the records: 1

Aukce vybraného umění ; Aukce umění 17. - 21. století

  1. Main entry-action Aukce vybraného umění ; Aukce umění 17. - 21. století (30. 10. - 6. 11. 2010 : Galerie Nová síň, Praha)
    Title statementAukce vybraného umění ; Aukce umění 17. - 21. století / Prague Auctions ; [Ondřej Sýkora ... [et al.]]
    Another responsib. Sýkora, Ondřej (Responsible party)
    Prague Auctions (Praha, Česko) (Organizer of meeting)
    Galerie Nová síň (Praha, Česko) (Other)
    Issue dataPraha : Prague Auctions, 2010
    Phys.des.216 strán : farebné ilustrácie, fotografie ; 21 cm
    Distinctive titleAukce umění 17. - 21. století
    NoteObsahuje úvod o katalógu, reprodukcie diel s popiskami a cenami v dvoch častiach: Aukce vybraného umění, Aukce umění 17.-21. století, aukčnú vyhlášku
    Register
    Subject Headings 17. - 21. stor.
    aukcie
    výtvarné umenie
    maliarstvo
    sochárstvo
    grafika
    kresba
    Praha (Česko)
    Česko
    Form, Genre aukčné katalógy
    CountryCzech Republic
    LanguageCzech
    Copy count1, currently available 1
    DatabaseCatalogues of exhibition
    book

    book

    Call numberSign. PKTrack No.LocationSublocationInfo
    KV-210144321Knižnica SNGSklad

Number of the records: 1

  This site uses cookies to make them easier to browse. Learn more about how we use cookies.