Number of the records: 1
Aukce vybraného umění ; Aukce umění 17. - 21. století
Main entry-action Aukce vybraného umění ; Aukce umění 17. - 21. století (30. 10. - 6. 11. 2010 : Galerie Nová síň, Praha) Title statement Aukce vybraného umění ; Aukce umění 17. - 21. století / Prague Auctions ; [Ondřej Sýkora ... [et al.]] Another responsib. Sýkora, Ondřej (Responsible party) Prague Auctions (Praha, Česko) (Organizer of meeting) Galerie Nová síň (Praha, Česko) (Other) Issue data Praha : Prague Auctions, 2010 Phys.des. 216 strán : farebné ilustrácie, fotografie ; 21 cm Distinctive title Aukce umění 17. - 21. století Note Obsahuje úvod o katalógu, reprodukcie diel s popiskami a cenami v dvoch častiach: Aukce vybraného umění, Aukce umění 17.-21. století, aukčnú vyhlášku Register Subject Headings 17. - 21. stor. aukcie výtvarné umenie maliarstvo sochárstvo grafika kresba Praha (Česko) Česko Form, Genre aukčné katalógy Country Czech Republic Language Czech Copy count 1, currently available 1 Database Catalogues of exhibition book
Call number Sign. PK Track No. Location Sublocation Info KV-2101 44321 Knižnica SNG Sklad
Number of the records: 1