Search results
- Aukce 33 : neděle 19. 5. 2013, výtvarné umění, starožitnosti, design a české umělecké sklo . Brno ; Praha : Aukční dům Sýpka, 2013 . 126 strán, 2 nečíslované strany . [1, currently available 1]
Call number Sign. PK Track No. Location Sublocation Info N-1679 49205 Knižnica SNG Sklad - Aukce vybraného umění ; Aukce umění 17. - 21. století / Prague Auctions ; [Ondřej Sýkora ... [et al.]] . Praha : Prague Auctions, 2010 . 216 strán . [1, currently available 1]
Call number Sign. PK Track No. Location Sublocation Info KV-2101 44321 Knižnica SNG Sklad - Aukcia súčasného umenia ; Aukce současného umění / Koncepcia katalógu a výber diel: Barbora Geržová, Ondřej Sýkora ; Koncepce katalogu a výběr děl ART CZ GROUP . Bratislava : Art SK ; Praha : Art CZ, [2005] . 103 strán, 101 strán . [1, currently available 1]
Call number Sign. PK Track No. Location Sublocation Info KV-2114 44350 Knižnica SNG Sklad - Výstava a aukce : obrazů: Aleš, Bém, Bubeníček, Hudeček, Jelínek Cína, Langer, Malý Václav, Němejc, Panuška, Průcha, Šetelík, Švabinský, Tkadlík, Ullik, Ullmann a j., starožitností, uměleckých předmětů, perských koberců, zlata, stříbra a briliantů / . Praha : Antikva, závody národního podniku Obchodní domy, 1951 . 14 strán, [1] strana . [1, currently available 1]
Call number Sign. PK Track No. Location Sublocation Info H.I-69 842 Knižnica SNG Sklad - Aukce. 217, obrazů Aleš, Blažíček, Grund, Bubeníček, Hudeček, Kalvoda, Kaván, Knüpfer, Kuba, Langer, Lolek, Macoun, Malczewski, Manes Jos., Novopacký, Panuška, Picpenhagen, Šimon, Špillar, Ullmann, Úprka, Quast, Waldhauser, Zumsande a j. a starých českých a holand. mistrů, miniatur, grafiky Preissig, Švabinský, Šimon a j., skla, porculánu, nábytku, hodin, starožitností a perských koberců z různého majetku / Aukční síň Zdeněk Jeřábek . Praha : Umělecká aukční síň Zdeněk Jeřábek, 1949 . 51 strán, [8] strán . [1, currently available 1]
Call number Sign. PK Track No. Location Sublocation Info H.I-17 7527 Knižnica SNG Sklad - Výstava a aukce grafiky M. Švabinského a F. Tichého : Několika uměleckých předmětů ze sbírky pana konsula Š. a pana B. / Galerie Hořejš . Praha : Hořejšova galerie, 1946 . 11 strán . [1, currently available 1]
Call number Sign. PK Track No. Location Sublocation Info KV-2314 44718 Knižnica SNG Sklad - Umělecká aukční síň V. Hořejš, přísežný soudní znalec, Praha II., Mikulandská č. 7 - telefon 473-37 pořádá v Topičově salonu, Praha I., Národní třída 11 aukci Topičovy galerie a soukromé sbírky F. Topiče, M. Topičové a j. : Obrazy českých mistrů J. Mánes, Q. Mánes, A. Mánes, M. Aleš, F. Ženíček, M. Pirner, B. Knüpfer, A. Chittussi, M. Švabinský, F. Engelmüller a. j. ; Starožitný nábytek, perské koberce, porcelán, sklo a jiné umělecké předměty / Karel Koval . Praha : Umělecká a aukční síň V. Hořejš, [1932] . [76] strán . [1, currently available 1]
Call number Sign. PK Track No. Location Sublocation Info H.X-62 7302 Knižnica SNG Sklad