Jednoduché vyhľadávanie

!Z dôvodu prípravy na sťahovanie sa do nových zrekonštruovaných priestorov bude Knižnica SNG od 1.7.2022 až do odvolania zatvorená!

Zoznam periodík dochádzajúcich do Knižnice SNG v roku:
2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2019

Pred prvou návštevou knižnice je potrebné si založiť čitateľské konto prostredníctvom predregistrácie.

Vážení čitatelia, dokumenty z fondu knižnice je možné študovať len v priestoroch študovne (prezenčná forma výpožičky) a preto je potrebné si pred návštevou knižnice vytvoriť  rezerváciu dátumu a času vašej návštevy a dokumentov, ktoré chcete počas návštevy študovať. Rezervácia dokumentov sa vzťahuje na tituly, ktoré sa nachádzajú v sklade. Rezerváciu dokumentov je potrebné vykonať najneskôr 24 hodín pred návštevou knižnice. 

Rezervovať dokumenty si môžete prostredníctvom:

Aktuálne otváracie hodiny:

Pondelok, streda a štvrtok:  9:30-12:00   13:00-16:30


Tipy pre vyhľadávanie

  1. Pre vyhľadávanie v  Knižnici Kornela a Nade Földváriovcov  kliknite v ľavom menu na "Zdroje", označte zdroj "Knižnica Kornela a Nade Földváriovcov" a kliknite na "Uložiť".
  2. Vyhľadávacie kritérium "Umelci a iné osoby" umožňuje vyhľadávať publikácie, ktoré pojednávajú o živote, tvorbe a výstavách umelca (a iných osôb pôsobiacich nielen v oblasti umenia) alebo obsahujú významný počet jeho reprodukcií (aj knižných ilustrácií). V prípade, že je umelec súčasťou širšie zameranej zbierky alebo kolektívnej výstavy, netvorí jej významnú časť a je uvedený v poznámke ako jeden zo zastúpených umelcov, v tomto prípade odporúčame využiť vyhľadávanie cez "Všetky polia".
  3. Predmetové heslá (osoby, témy, krajiny atď.) môžete vyhľadávať v limite "Všetky polia". Výstavy vyhľadávajte (podľa názvu, miesta, roku konania atď,) vo vyhľadávacom kritériu "Výstavy/konferencie".

  Novinky 

Viac noviniek