Počet záznamov: 1

Aukce vybraného umění ; Aukce umění 17. - 21. století

  1. Záhlavie-akcia Aukce vybraného umění ; Aukce umění 17. - 21. století (30. 10. - 6. 11. 2010 : Galerie Nová síň, Praha)
    Údaje o názveAukce vybraného umění ; Aukce umění 17. - 21. století / Prague Auctions ; [Ondřej Sýkora ... [et al.]]
    Ďal.zodpovednosť Sýkora, Ondřej (Zodpovedná strana)
    Prague Auctions (Praha, Česko) (Organizátor zhromaždenia)
    Galerie Nová síň (Praha, Česko) (Iní)
    Vyd.údajePraha : Prague Auctions, 2010
    Fyz.popis216 strán : farebné ilustrácie, fotografie ; 21 cm
    Odlišný názovAukce umění 17. - 21. století
    PoznámkyObsahuje úvod o katalógu, reprodukcie diel s popiskami a cenami v dvoch častiach: Aukce vybraného umění, Aukce umění 17.-21. století, aukčnú vyhlášku
    Register
    Predmet. heslá 17. - 21. stor.
    aukcie
    výtvarné umenie
    maliarstvo
    sochárstvo
    grafika
    kresba
    Praha (Česko)
    Česko
    Forma, žáner aukčné katalógy
    KrajinaČesko, Česká republika
    Jazyk dok.Čeština
    Počet ex.1, z toho voľných 1
    Báza dátAukčné katalógy
    SignatúraSign. PKPrír.čísloLokáciaDislokáciaInfo
    KV-210144321Knižnica SNGSklad

Počet záznamov: 1