Počet záznamov: 1
Aukce vybraného umění ; Aukce umění 17. - 21. století
Záhlavie-akcia Aukce vybraného umění ; Aukce umění 17. - 21. století (30. 10. - 6. 11. 2010 : Galerie Nová síň, Praha) Údaje o názve Aukce vybraného umění ; Aukce umění 17. - 21. století / Prague Auctions ; [Ondřej Sýkora ... [et al.]] Ďal.zodpovednosť Sýkora, Ondřej (Zodpovedná strana) Prague Auctions (Praha, Česko) (Organizátor zhromaždenia) Galerie Nová síň (Praha, Česko) (Iní) Vyd.údaje Praha : Prague Auctions, 2010 Fyz.popis 216 strán : farebné ilustrácie, fotografie ; 21 cm Odlišný názov Aukce umění 17. - 21. století Poznámky Obsahuje úvod o katalógu, reprodukcie diel s popiskami a cenami v dvoch častiach: Aukce vybraného umění, Aukce umění 17.-21. století, aukčnú vyhlášku Register Predmet. heslá 17. - 21. stor. aukcie výtvarné umenie maliarstvo sochárstvo grafika kresba Praha (Česko) Česko Forma, žáner aukčné katalógy Krajina Česko, Česká republika Jazyk dok. Čeština Počet ex. 1, z toho voľných 1 Báza dát Aukčné katalógy kniha
Signatúra Sign. PK Prír.číslo Lokácia Dislokácia Info KV-2101 44321 Knižnica SNG Sklad
Počet záznamov: 1