Počet záznamov: 1
389. Kunstauktion
Záhlavie-akcia Kunstauktion (389. : 19. 10. - 22. 10. 1928 : Dorotheum, Viedeň) Údaje o názve 389. Kunstauktion : Alte und neuere Gemälde, Aquarelle, Miniaturen, Skulpturen, eine Sammlung von zirka 100 Stück hochwertigen Porzellans (meist Wien vor der Marke und Meissen), Silberschmiedearbeiten des 16. bis 18. Jahrh., Renaissance-Stand-Uhren udn Stoffen ferner diverse Antiquitäten, Möbel, Waffen, Zinn, Japonika, Gläser, Textilien, Spitzen, Tapisserien / Dorotheum Wien Ďal.zodpovednosť Dorotheum (Viedeň, Rakúsko) (Zodpovedná strana) Vyd.údaje Wien : Dorotheum, 1928 Fyz.popis 65 strán, [72] strán : čiernobiele ilustrácie, fotografie, portréty ; 26 cm + 1 voľný list Edícia Dorotheum ; 389. Kunstauktion Obálkový názov Gemälde, Antiquitäten, eine Sammlung von hochwertigem Porzellan (Wien vor der Marke u. Meissen) und Silberschmiedearbeiten des 16. bis 18. Jahrhunderts Poznámky Obsahuje podmienky aukcie, popisky k dielam, reprodukcie vybraných diel. V rámci voľného listu vyvolávacie ceny diel Predmet. heslá aukcie maliarstvo sochárstvo grafika umelecké remeslá Viedeň (Rakúsko) Forma, žáner aukčné katalógy Krajina Rakúsko, Rakúska republika Jazyk dok. Nemčina Počet ex. 1, z toho voľných 1 Báza dát Aukčné katalógy kniha
Signatúra Sign. PK Prír.číslo Lokácia Dislokácia Info G.I-118 10671 Knižnica SNG Sklad
Počet záznamov: 1