Počet záznamov: 1

377. Kunstauktion

  1. Záhlavie-akcia Kunstauktion (377. : 3. 3. - 6. 3. 1927 : Dorotheum, Viedeň)
    Údaje o názve377. Kunstauktion : Gemälde alter Meister aus der Sammlung Präsident G. und anderem Besitze, moderne Gemälde, Aquarelle, Miniaturen, Skulpturen, Antiquitäten, Gold und Silber, Möbel, Keramik, Graphik / Dorotheum Wien
    Ďal.zodpovednosť Dorotheum (Viedeň, Rakúsko) (Zodpovedná strana)
    Vyd.údajeWien : Dorotheum, 1927
    Fyz.popis46 strán, [29] strán : čiernobiele ilustrácie, fotografie, portréty ; 26 cm + 1 voľný list
    EdíciaDorotheum ; 377. Kunstauktion
    Obálkový názovGemälde alter Meister aus der Sammlung Präsident G., Antiquitäten
    PoznámkyObsahuje podmienky aukcie, popisky k dielam, reprodukcie vybraných diel. V rámci voľného listu vyvolávacie ceny diel
    Predmet. heslá aukcie
    maliarstvo
    sochárstvo
    grafika
    umelecké remeslá
    umelecké zbierky
    Viedeň (Rakúsko)
    Forma, žáner aukčné katalógy
    KrajinaRakúsko, Rakúska republika
    Jazyk dok.Nemčina
    Počet ex.1, z toho voľných 1
    Báza dátAukčné katalógy
    SignatúraSign. PKPrír.čísloLokáciaDislokáciaInfo
    G.I-11710675Knižnica SNGSklad

Počet záznamov: 1