Počet záznamov: 1
326. Kunstauktion
Záhlavie-akcia Kunstauktion (326. : 25. 1. - 28. 1. 1922 : Dorotheum, Viedeň) Údaje o názve 326. Kunstauktion : Miniaturensammlung des Erzherzogs Ludwig Viktor, Dosen Fayencen, Porzellan ; Nachlaß Albert Schindler, Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Kunstgewerbe / Dorotheum Wien Ďal.zodpovednosť Dorotheum (Viedeň, Rakúsko) (Zodpovedná strana) Vyd.údaje Wien : Dorotheum, 1922 Fyz.popis 76 strán, [72] strán : čiernobiele ilustrácie, fotografie, portréty ; 26 cm + 1 voľný list Edícia Dorotheum ; 326. Kunstauktion Časť názvu Nachlaβ Albert Schindler, Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Kunstgewerbe Miniaturensammlung des Erzherzogs Ludwig Viktor, Dosen Fayencen, Porzellan Obálkový názov Dosen, Fayencen, Kunstgewerbe, Miniatursammlung des Erzherzogs Ludwig Viktor, Nachlass Albert Schindler, Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen : 326. Kunstauktion Miniatursammlung des Erzherzogs Ludwig Viktor, Nachlass Albert Schindler Poznámky Obsahuje podmienky aukcie, popisky k dielam, reprodukcie vybraných diel. V rámci voľného listu vyvolávacie ceny diel Predmet. heslá aukcie maliarstvo umelecké zbierky kresba umelecké remeslá Viedeň (Rakúsko) Forma, žáner aukčné katalógy Krajina Rakúsko, Rakúska republika Jazyk dok. Nemčina Počet ex. 1, z toho voľných 1 Báza dát Aukčné katalógy kniha
Signatúra Sign. PK Prír.číslo Lokácia Dislokácia Info G.I-113 10683 Knižnica SNG Sklad
Počet záznamov: 1