Počet záznamov: 1

326. Kunstauktion

  1. Záhlavie-akcia Kunstauktion (326. : 25. 1. - 28. 1. 1922 : Dorotheum, Viedeň)
    Údaje o názve326. Kunstauktion : Miniaturensammlung des Erzherzogs Ludwig Viktor, Dosen Fayencen, Porzellan ; Nachlaß Albert Schindler, Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Kunstgewerbe / Dorotheum Wien
    Ďal.zodpovednosť Dorotheum (Viedeň, Rakúsko) (Zodpovedná strana)
    Vyd.údajeWien : Dorotheum, 1922
    Fyz.popis76 strán, [72] strán : čiernobiele ilustrácie, fotografie, portréty ; 26 cm + 1 voľný list
    EdíciaDorotheum ; 326. Kunstauktion
    Časť názvuNachlaβ Albert Schindler, Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Kunstgewerbe
    Miniaturensammlung des Erzherzogs Ludwig Viktor, Dosen Fayencen, Porzellan
    Obálkový názovDosen, Fayencen, Kunstgewerbe, Miniatursammlung des Erzherzogs Ludwig Viktor, Nachlass Albert Schindler, Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen : 326. Kunstauktion
    Miniatursammlung des Erzherzogs Ludwig Viktor, Nachlass Albert Schindler
    PoznámkyObsahuje podmienky aukcie, popisky k dielam, reprodukcie vybraných diel. V rámci voľného listu vyvolávacie ceny diel
    Predmet. heslá aukcie
    maliarstvo
    umelecké zbierky
    kresba
    umelecké remeslá
    Viedeň (Rakúsko)
    Forma, žáner aukčné katalógy
    KrajinaRakúsko, Rakúska republika
    Jazyk dok.Nemčina
    Počet ex.1, z toho voľných 1
    Báza dátAukčné katalógy
    SignatúraSign. PKPrír.čísloLokáciaDislokáciaInfo
    G.I-11310683Knižnica SNGSklad

Počet záznamov: 1