Počet záznamov: 1

113. Kunstauktion

  1. Záhlavie-akcia Kunstauktion (113. : 8. 4. - 11. 4. 1932 : Auktionshaus Albert Kende, Viedeň)
    Údaje o názve113. Kunstauktion : Kunstbesitz Ihrer Exzellenz Frau Gräfin Stephan Burián-Fejérváry, Wien und anderer Adels- und Privatbesitz, Gemälde alter und neuer Meister, Aquarelle und Handzeichnungen, Miniaturen, Antiquitäten, altes Porzellan aus den Manufakturen: Wien, Berlin, Meißen Ludwigsburg usw., Silber des XVII: bis XIX. Jahrhunderts, Gold-Dosen und antiker Schmuck, antike Uhren, Luster, Bronzen, Fayencen usw., antikes Kunstmobiliar, Stutzflügel der Fa. Steinway & Sons, New York, und der Fa. Blüthner, Leipzig, Perserteppiche, antike Brokate, ostasiatische Kunst, Textilien, Glas, Diverses / Auktionshaus Albert Kende
    Ďal.zodpovednosť Auktionshaus Albert Kende (Viedeň, Rakúsko) (Zodpovedná strana)
    Vyd.údajeWien : Auktionshaus Albert Kende, 1932
    Fyz.popis89 strán, [30] strán : čiernobiele fotografie, ilustrácie, portréty ; 27 cm + 2 voľné listy
    EdíciaAuktionshaus Albert Kende ; 113. Kunstauktion
    Odlišný názov113. Kunstauktion : Kunstbesitz Ihrer Exzellenz Frau Gräfin Stephan Burián-Fejérváry, Wien und anderer Adels- und Privatbesitz
    PoznámkyObsahuje podmienky aukcie, popisky diel s cenami, reprodukcie vybraných diel. Na 1 voľnom liste prázdna zmluva, na 2 oznam
    Predmet. heslá aukcie
    umelecké zbierky
    starožitnosti
    umelecké remeslá
    maliarstvo
    kresba
    Viedeň (Rakúsko)
    Forma, žáner aukčné katalógy
    KrajinaRakúsko, Rakúska republika
    Jazyk dok.Nemčina
    Počet ex.1, z toho voľných 1
    Báza dátAukčné katalógy
    SignatúraSign. PKPrír.čísloLokáciaDislokáciaInfo
    G.I-11410685Knižnica SNGSklad

Počet záznamov: 1