Počet záznamov: 1

50. Kunstauktion von Albert Kende

  1. Záhlavie-akcia Kunstauktion von Albert Kende (50. : 2. 5. - 7. 5. 1919 : Auktionshaus Albert Kende, Viedeň)
    Údaje o názve50. Kunstauktion von Albert Kende : Ölgemälde alter u. neuerer Meister, Aquarelle, Miniaturen, Antiquitäten (Porzellan, Arbeiten in Bronze, Zinn, Kupfer, Holz etc.), Silber, 2 Goldemaildoser, Mobiliar, Teppiche, 1 Bösendorfer Flügel, Kupferstiche, Schabkunstblätter, Radierungen, Litographien, histor. Darstellungen, Städteansichten, Bücher, Viennensia (Ansichten von Schütz und Ziegler, I. Etats, Gurk, Reim, Löschenkohl etc.) / Auktionshaus Albert Kende
    Ďal.zodpovednosť Auktionshaus Albert Kende (Viedeň, Rakúsko) (Zodpovedná strana)
    Vyd.údajeWien : Auktionshaus Albert Kende, 1919
    Fyz.popis93 strán, [58] strán : čiernobiele ilustrácie, fotografie, portréty ; 28 cm
    EdíciaKunstauktion von Albert Kende ; 50
    Odlišný názov50. Kunstauktion : Ölgemälde alter und neuerer Meister, Aquarelle, Miniaturen, Antiquitäten, Silber, Teppiche, Mobiliar, Kupferstiche, Schabkunstblätter, Lithographien, Viennensia aus Wiener u. auswärtigen Privatbesitz
    PoznámkyObsahuje aukčné podmienky, zoznam diel s popiskami
    Predmet. heslá aukcie
    maliarstvo
    grafika
    umelecké remeslá
    sochárstvo
    Viedeň (Rakúsko)
    Forma, žáner aukčné katalógy
    KrajinaRakúsko, Rakúska republika
    Jazyk dok.Nemčina
    Počet ex.1, z toho voľných 1
    Báza dátAukčné katalógy
    SignatúraSign. PKPrír.čísloLokáciaDislokáciaInfo
    G.I-11210682Knižnica SNGSklad

Počet záznamov: 1