Počet záznamov: 1
50. Kunstauktion von Albert Kende
Záhlavie-akcia Kunstauktion von Albert Kende (50. : 2. 5. - 7. 5. 1919 : Auktionshaus Albert Kende, Viedeň) Údaje o názve 50. Kunstauktion von Albert Kende : Ölgemälde alter u. neuerer Meister, Aquarelle, Miniaturen, Antiquitäten (Porzellan, Arbeiten in Bronze, Zinn, Kupfer, Holz etc.), Silber, 2 Goldemaildoser, Mobiliar, Teppiche, 1 Bösendorfer Flügel, Kupferstiche, Schabkunstblätter, Radierungen, Litographien, histor. Darstellungen, Städteansichten, Bücher, Viennensia (Ansichten von Schütz und Ziegler, I. Etats, Gurk, Reim, Löschenkohl etc.) / Auktionshaus Albert Kende Ďal.zodpovednosť Auktionshaus Albert Kende (Viedeň, Rakúsko) (Zodpovedná strana) Vyd.údaje Wien : Auktionshaus Albert Kende, 1919 Fyz.popis 93 strán, [58] strán : čiernobiele ilustrácie, fotografie, portréty ; 28 cm Edícia Kunstauktion von Albert Kende ; 50 Odlišný názov 50. Kunstauktion : Ölgemälde alter und neuerer Meister, Aquarelle, Miniaturen, Antiquitäten, Silber, Teppiche, Mobiliar, Kupferstiche, Schabkunstblätter, Lithographien, Viennensia aus Wiener u. auswärtigen Privatbesitz Poznámky Obsahuje aukčné podmienky, zoznam diel s popiskami Predmet. heslá aukcie maliarstvo grafika umelecké remeslá sochárstvo Viedeň (Rakúsko) Forma, žáner aukčné katalógy Krajina Rakúsko, Rakúska republika Jazyk dok. Nemčina Počet ex. 1, z toho voľných 1 Báza dát Aukčné katalógy kniha
Signatúra Sign. PK Prír.číslo Lokácia Dislokácia Info G.I-112 10682 Knižnica SNG Sklad
Počet záznamov: 1