Počet záznamov: 1

37. Kunstauktion von Albert Kende

  1. Záhlavie-akcia Kunstauktion von Albert Kende (37. : 15. 11. - 20. 11. 1917 : Auktionshaus Albert Kende, Viedeň)
    Údaje o názve37. Kunstauktion von Albert Kende : Ölgemälde alter u. alt-wiener Meister, Aquarelle, Miniaturen, Antiquitäten, Mobiliar usw. aus dem Nachlasse des kais. deutschen Gesandten in Peru und vorm. deutschen Generalkonsulus in Shanghai, Exzellenz Lührsen und aus alt-wiener Patrizierbesitz /
    Ďal.zodpovednosť Auktionshaus Albert Kende (Viedeň, Rakúsko) (Zodpovedná strana)
    Vyd.údajeWien : Albert Kende, 1917
    Fyz.popis50 strán, [79] strán : čiernobiele fotografie, ilustrácie, portréty ; 28 cm
    EdíciaKunstauktion von Albert Kende ; 37
    Odlišný názovÖlgemälde alter u. alt-wiener Meister, Aquarelle, Miniaturen, Antiquitäten, Mobiliar usw. aus dem Nachlasse des kais. deutschen Gesandten in Peru und vorm. deutschen Generalkonsulus in Shanghai, Exzellenz Lührsen und aus alt-wiener Patrizierbesitz
    PoznámkyObsahuje aukčné podmienky, zoznam vystavených diel, reprodukcie vybraných diel
    Predmet. heslá aukcie
    maliarstvo
    umelecké remeslá
    akvarely
    starožitnosti
    Viedeň (Rakúsko)
    Forma, žáner aukčné katalógy
    KrajinaRakúsko, Rakúska republika
    Jazyk dok.Nemčina
    Počet ex.1, z toho voľných 1
    Báza dátAukčné katalógy
    SignatúraSign. PKPrír.čísloLokáciaDislokáciaInfo
    G.II-576288Knižnica SNGSklad

Počet záznamov: 1