Počet záznamov: 1

486. Kunstauktion

  1. Záhlavie-akcia Kunstauktion (486. : 25. 11. - 29. 11. 1943 : Dorotheum, Viedeň)
    Údaje o názve486. Kunstauktion : Aquarelle, Miniaturen, Zeichnungen, Graphik, Skulpturen, Textilien, Einrichtungsgegenstände, Taschenuhren, Gold-, Silber- und andere Metallarbeiten, Porzellan, Glas, Fayence, Japonika, Ausgrabungen und Verschiedenes / Dorotheum Wien ; Für den Inhalt verantwortlich: Karl Hempel
    Ďal.zodpovednosť Hempel, Karl (Zodpovedná strana)
    Dorotheum (Viedeň, Rakúsko) (Zodpovedná strana)
    Vyd.údajeWien : Dorotheum, 1943
    Fyz.popis31 strán, [37] strán : čiernobiele ilustrácie, portréty, fotografie ; 21 cm
    EdíciaDorotheum Kunstauktion ; 486
    PoznámkyObsahuje podmienky aukcie, popisky k dielam s vyvolávacími cenami, reprodukcie vybraných diel
    Predmet. heslá aukcie
    výtvarné umenie
    starožitnosti
    úžitkové umenie
    Viedeň (Rakúsko)
    Forma, žáner aukčné katalógy
    KrajinaRakúsko, Rakúska republika
    Jazyk dok.Nemčina
    Počet ex.1, z toho voľných 1
    Báza dátAukčné katalógy
    SignatúraSign. PKPrír.čísloLokáciaDislokáciaInfo
    344/K344/KKnižnica SNGSklad

Počet záznamov: 1