Jednoduché vyhľadávanie

Prehľadávané zdrojeZmeniť

  • Knižnica Slovenskej národnej galérie v Bratislave - Online katalóg 41259

Zoznam periodík dochádzajúcich do Knižnice SNG v roku:
2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2019

Milí čitatelia, Knižnica SNG bude od 18.5.2020 opäť otvorená. Pred návštevou knižnice je potrebné nás vopred kontaktovať na mailovej adrese kniznica@sng.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 2047 6121. Toto opatrenie je dôležité preto, aby sme Vám vedeli v súčasnosti poskytnúť bezproblémový prístup k odborným informáciám.

Tešíme sa na Vás.

Knižnica SNG

Tipy pre vyhľadávanie

1. Pre vyhľadávanie v Knižnici Kornela a Nade Földváriovcov kliknite v ľavom menu na "Zdroje", označte zdroj "Knižnica Kornela a Nade Földváriovcov" a kliknite na "Uložiť".

2. Vyhľadávacie kritérium "Umelci a iné osoby" umožňuje vyhľadávať publikácie, ktoré pojednávajú o živote, tvorbe a výstavách umelca (a iných osôb pôsobiacich nielen v oblasti umenia) alebo obsahujú významný počet jeho reprodukcií (aj knižných ilustrácií). V prípade, že je umelec súčasťou širšie zameranej zbierky alebo kolektívnej výstavy, netvorí jej významnú časť a je uvedený v poznámke ako jeden zo zastúpených umelcov, v tomto prípade odporúčame využiť vyhľadávanie cez "Všetky polia".

3. Predmetové heslá (osoby, témy, krajiny atď.) môžete vyhľadávať v limite "Všetky polia". Výstavy vyhľadávajte (podľa názvu, miesta, roku konania atď,) vo vyhľadávacom kritériu "Výstavy/konferencie".

Milí návštevníci, ospravedlňujeme sa za obmedzený prístup do lístkového katalógu. Na technickom probléme pracujeme.

4. Elektronickú verziu lístkových katalógov, ktoré obsahujú záznamy dokumentov do roku 2008, je možné prezerať na nasledovných odkazoch: Umelci a umelkyne, Knihy, Katalógy z výstav

Kontakt a otváracie hodiny